Skuteczność kampanii LED
Reklama na ekranach LED - TELEBIMACH - to nowoczesny sposób prezentacji Państwa firmy, jej produktów i usług.
Telebimy pozwalają na zastosowanie dowolnej animacji, prezentacji oraz projekcji obrazu telewizyjnego, co daje nieograniczone możliwości kreacji. Pełna kolorystyka, duże kontrasty a przede wszystkim dynamika obrazu pozwala na zastosowanie bardzo skutecznego przekazu reklamowego.
W dobie najnowszych technologii oraz coraz szybszego tempa życia TELEBIM jest jedyną technologią, która pozwala szybko zmienić treści i nadążać za zmianami w otaczającym nas świecie. EKRANY LED to doskonałe narzędzie do kampanii wizerunkowych, dające nie tylko pożądany efekt dla odbiorców reklamy, ale także prestiż i rozmach, co stwarza doskonałą możliwość zaprezentowania pozytywnego wizerunku firmy, świadczącego o jej stabilności i rzetelności.
Badania dowodzą, że ruchomy obraz przyciąga uwagę i jest wielokrotnie lepiej zapamiętywany niż zwykły obraz statyczny. W zakresie reklamy zewnętrznej kluczowym czynnikiem jest możliwość dotarcia z przekazem do odbiorcy – billboardów są dziesiątki na każdej ulicy, telebimy mają w porównaniu z nimi nieporównywalnie większą skuteczność.

Przykładowe wyniki badań naukowych, domów medialnych i innych organizacji:
1. MASSACHUSETTS INSTITUTE OF TECHNOLOGY: 9 na 10 osób zwraca uwagę na reklamę świetlną emitowaną na ekranach LED, z czego aż 87% badanych potrafiło odtworzyć zapamiętany obraz ruchomy wyświetlany na telebimie, podczas gdy obraz statyczny (zwykły billboard) tylko 34%.
2. Point of Purchase Advertising Institute: około 80% wzrost sprzedaży produktów, które do swojej promocji wykorzystywały reklamę z użyciem dynamicznego obrazu.
3. DiSign: zauważalność reklamy na telebimie LED jest średnio 10 -krotnie wyższa niż na tradycyjnym billboardzie.
4. DiSign: w miejscu, w którym mamy do czynienia z szumem reklamowym (1 telebim i 8 billboardów) impact telebimu wynosi ponad 40%, zaś billboardów poniżej 0,5%.

Zalety reklamy na telebimie:
- Atrakcyjność innowacyjnego przekazu
- Wysoka zauważalność
- Łatwa zapamiętywalność
- Niski koszt dotarcia
- Niespotykana elastyczność i szybkość realizacji (uruchomienie kampanii reklamowej trwa kilka sekund)
- Wysoka jakość obrazu niezależnie od pory dnia, roku i warunków atmosferycznych.
- Widoczność 17 godzin na dobę przez 7 dni w tygodniu
- Wysoka selektywność geograficzna
- Mała inwazyjność (nie przeszkadza obserwatorom w ich codziennym życiu = niski stopień odrzucenia)

Naszą przewagą nad konkurencją jest duża sieć telebimów - dzięki której skuteczność kampanii podnosi się znaczącą, a emisja reklam może odbywać się na dużym obszarze, jednocześnie w kilku miastach.
Takie rozwiązanie kampanii łączonych, przeprowadzanych na kilku telebimach jednocześnie - znacząco obniży koszty emisji Państwa spotów i pozwoli zaoszczędzić budżet reklamowy.

Zadzwoń pod numer tel. 881 666 555 i sprawdź koszty emisji dla twojej reklamy!


Strona główna | Oferta | Lokalizacja telebimów | Skuteczność kampanii LED | Kontakt
Realizacja: ORTH Multimedia